Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін повторно затвердив порядок проведення земельних аукціонів в 2008

0 21

Кабінет Міністрів повторно затвердив порядок проведення земельних аукціонів в 2008 році.

Про це журналістів повідомив міністр оборони Юрій Єхануров, передають «Українські новини».

Він також зазначив, що одночасно Кабмін схвалив законопроект про внесення змін в ст. 137 Земельного кодексу.

Єхануров не дав інших деталей і ухилився від відповіді на питання, чи голосував він за повторне затвердження порядку.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляла про намір Кабінету Міністрів на наступному засіданні 16 квітня остаточно затвердити порядок проведення земельних аукціонів в 2008 році.

Тимошенко роз’яснила, що у четвер Кабмін прийняв за основу порядок проведення земельних аукціонів, затверджений 22 лютого і зупинений Президентом Віктором Ющенком, з тим щоб до середи 16 квітня, він був доопрацьований з урахуванням зауважень представника Президента в Кабміні, першим заступником голови Секретаріату Президента Олександром Шлапаком, висловлених на засіданні уряду.

10 квітня Кабмін на засіданні розглянув питання про повторне затвердження порядку проведення земельних аукціонів з урахуванням зауважень Секретаріату Президента, висловлених на засіданні.

За рішення про ухвалення за основу порядку проведення земельних аукціонів, затвердженого 22 лютого, проголосували 9 міністрів, утрималися 8 міністрів, ніхто з міністрів не проголосував проти.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар