Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін повторно призначив в.о. голови ФДМ Парфененка

0 51

Кабінет міністрів призначив виконуючим обов’язки голови ФДМ заступника голови ФДМ Дмитра Парфененка.

Про це говориться у розпорядженні Кабміну від 28 січня 2009 року.

Кабмін відзначив, що своїм розпорядженням № 201 від 6 лютого 2008 року звільнив першого заступника голови ФДМ Віктора Петрова у зв’язку з досягненням ним граничного віку перебування на держслужбі, а Президент Віктор Ющенко призупинив його звільнення.

При цьому уряд відзначив, що Конституційний Суд зупинив виробництво у цій справі, враховуючи непідвідомчість йому даного питання, Окружний адміністративний суд Києва 26 червня 2008 горда визнав незаконним звільнення Петрова, а Київський апеляційний адміністративний суд 23 січня відхилив заперечування законності звільнення Петрова.

Крім цього, Кабмін повідомив, що Київський апеляційний адмінсуд окремо повідомив генерального прокурора Олександра Медведька про незаконність виконання Петровим, який на той момент не був держслужбовцем, з відома і за згодою голови ФДМ Валентини Семенюк-Самсоненко з 2 лютого 2008 року по 8 січня обов’язків першого замголови ФДМ.

«З урахуванням викладеного і з огляду на те, що постановою Верховної Ради від 26 грудня в 2008 роки № 832-VI Семенюк-Самсоненко звільнена з посади голови ФДМ, з метою забезпечення керованості діяльністю Фонду, його регіональних відділень і представництв, виконання покладених на нього повноважень: до ухвалення Верховною Радою України відповідного рішення покласти виконання обов’язків голови ФДМ на заступника голови Фонду Парфененка Дмитра», – говориться в розпорядженні.

При цьому Кабмін скасував своє розпорядження № 1599 від 27 грудня 2008 року, яким раніше призначив виконуючим обов’язки голови Фонду державного майна заступника голови ФДМ Дмитра Парфененка.

 

Джерело:

proUA

Залиште коментар