Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пов’язав плату за лісокористування із вартістю деревини.

13

Кабмін пов’язав плату за лісокористування із вартістю деревини. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна. Як повідомив голова Держкомлісгоспу Микола Тимошенко, в 2007 р. плата за лісокористування для профільних підприємств зросла на 14%, в 2008 р. – на 23%. “Таким чином, за останні 4 роки плата за лісокористування для наших підприємств подвоїлася. Тоді як вартість деревини за цей час виросла лише на 30%”, – сказав М.Тимошенко. Він також повідомив, що в даний час дебіторська заборгованість підприємств Держкомлісгоспу складає 28 млн грн.

Крім того, Кабмін на сьогоднішньому засіданні затвердив положення “Про державну лісову охорону”. За словами М.Тимошенко, його головна мета – соціально захистити працівників лісового господарства.

Уряд на сьогоднішньому засіданні ухвалив рішення про виділення із Стабфонду коштів на протипожежні заходи для Держкомлісгоспу. Як повідомив М.Тимошенко, в 2007-08 рр. прямі витрати відомства на ліквідацію лісових пожеж перевищили 50 млн грн.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии