Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін пов’язав плату за лісокористування із вартістю деревини.

0 13

Кабмін пов’язав плату за лісокористування із вартістю деревини. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна. Як повідомив голова Держкомлісгоспу Микола Тимошенко, в 2007 р. плата за лісокористування для профільних підприємств зросла на 14%, в 2008 р. – на 23%. “Таким чином, за останні 4 роки плата за лісокористування для наших підприємств подвоїлася. Тоді як вартість деревини за цей час виросла лише на 30%”, – сказав М.Тимошенко. Він також повідомив, що в даний час дебіторська заборгованість підприємств Держкомлісгоспу складає 28 млн грн.

Крім того, Кабмін на сьогоднішньому засіданні затвердив положення “Про державну лісову охорону”. За словами М.Тимошенко, його головна мета – соціально захистити працівників лісового господарства.

Уряд на сьогоднішньому засіданні ухвалив рішення про виділення із Стабфонду коштів на протипожежні заходи для Держкомлісгоспу. Як повідомив М.Тимошенко, в 2007-08 рр. прямі витрати відомства на ліквідацію лісових пожеж перевищили 50 млн грн.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар