Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін повернув підвищені військові пенсії часів СРСР

0 17

Кабінет Міністрів відновив нарахування надбавок до пенсій за особливі умови військової служби, які передбачалися законодавством колишнього CРСР. Таке рішення уряд ухвалив 21 квітня на своєму засіданні, повідомила «proUA» прес-служба Кабміну.

Як повідомляють у прес-службі, своєю постановою від 21 квітня, уряд вніс зміни до порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Документ передбачає нарахування надбавок за особливі умови служби, які передбачалися законодавством колишнього CРСР і до 1 січня 2008 року враховувалися для обчислення розміру пенсій, а на сьогодні законодавством України не передбаченні у зв’язку з відсутністю в структурі Збройних Сил України відповідних посад.

Зокрема, такі надбавки передбачені військовослужбовцям, які проходили службу на об’єктах з обслуговування ядерної зброї, у складі екіпажів підводних атомних човнів, на полігонах з випробування ядерної зброї, на космодромі «Байконур».

Для виконання постанови потрібно 13,5 млн. грн. на рік.

Джерело:

proUA

Залиште коментар