Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін повернув підвищені військові пенсії часів СРСР

17

Кабінет Міністрів відновив нарахування надбавок до пенсій за особливі умови військової служби, які передбачалися законодавством колишнього CРСР. Таке рішення уряд ухвалив 21 квітня на своєму засіданні, повідомила «proUA» прес-служба Кабміну.

Як повідомляють у прес-службі, своєю постановою від 21 квітня, уряд вніс зміни до порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Документ передбачає нарахування надбавок за особливі умови служби, які передбачалися законодавством колишнього CРСР і до 1 січня 2008 року враховувалися для обчислення розміру пенсій, а на сьогодні законодавством України не передбаченні у зв’язку з відсутністю в структурі Збройних Сил України відповідних посад.

Зокрема, такі надбавки передбачені військовослужбовцям, які проходили службу на об’єктах з обслуговування ядерної зброї, у складі екіпажів підводних атомних човнів, на полігонах з випробування ядерної зброї, на космодромі «Байконур».

Для виконання постанови потрібно 13,5 млн. грн. на рік.

Джерело:

proUA

Комментарии