Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін постановив провести перерахунок пенсій з 1 січня 2010 р.

0 18
Кабінет міністрів України постановив здійснити, починаючи з 1 січня 2010 р., перерахунок пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого законом України “Про Державний бюджет України на 2010 р.”. Відповідна постанова Кабміну від 5 травня 2010 р. №331 опублікована на урядовому сайті.
Також, відповідно до постанови, “у разі, коли розмір пенсії або допомоги (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством) після перерахунку зменшується, виплата пенсії або допомоги здійснюється у раніше встановлених розмірах”.
Нагадаємо, сьогодні про це на брифінгу заявляв прес-секретар прем’єр-міністра України Віталій Лук’яненко.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар