Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін подав позов до американської компанії в рамках розслідування закупівлі ліків попереднім урядом

0 12

рус

17 вересня Кабінет міністрів України подав позов до федерального суду Портленду проти американської компанії Olden Group LLC, яка, як стверджується була частиною міжнародної змови, пов’язаної з продажем вакцин та інших медичних препаратів, повідомляє «КоммерсантЪ з посиланням на Інтерфакс-Україна».

Раніше КМУ було укладено угоду про оцінку фінансово-економічної діяльності органів влади за період з 2008 по перший квартал 2010 року з юридичною компанією Trout Cacheris, яка в свою чергу залучила до аудиту відоме у світі агентство розслідувань Kroll, Inc. та міжнародну юридичну фірму Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LLP. «Це перший судовий позов, поданий в рамках всеохоплюючого розслідування по боротьбі з корупцією, розпочатого Кабінетом міністрів у травні 2010 року», – повідомлється в прес-релізі Trout Cacheris.

Теги:

Новини права, афери з ліками, фармацевтика, аудит, свинячий грип, юридичні компанії США, боротьба з корупцією, Кабінет міністрів України,

Джерело:

Коммерсантъ

Залиште коментар