Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін планує прийняти сьогодні спільно з НБУ уточнений порядок рекапіталізації комерційних банків за рахунок держави.

0 20

Кабмін планує прийняти сьогодні спільно з НБУ уточнений порядок рекапіталізації комерційних банків за рахунок держави. Про це заявила сьогодні прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи позачергове засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна. Вона підкреслила, що при цьому входження уряду в капітал системних банків передбачатиме, перш за все, захист коштів вкладників.

Як повідомив РБК-Україна в.о. міністра фінансів Ігор Уманський, до теперішнього часу НБУ не подав уряду подання про рекапіталізацію банків.

Нагадаємо, на початку квітня перший заступник голови правління НБУ Анатолій Шаповалов повідомив, що протягом двох тижнів НБУ передасть в Кабмін подання про рекапіталізацію за рахунок коштів держави ряду крупних банків.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар