Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін планує підвищити статус Держказначейства

0 24

Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні має намір ухвалити рішення про реорганізацію Державного казначейства. Про це в коментарі УНІАН повідомила голова Державного казначейства України Тетяни Слюз.

«В даний час Державне казначейство має статус урядового органу. Але у зв’язку з тим, що функції Держказначейства за останній рік розширилися – ми стали працювати не тільки з бюджетом, але і суб’єктами господарювання, а також обслуговувати систему електронних платежів Нацбанку, ми пропонуємо підвищити статус Держказначейства до рівня центрального органу», – сказала Слюз.

За словами голови Держказначейства, на наступному етапі реорганізації цього органу планується розширити його функції. В той же час Слюз не уточнила, про які додаткові функції і повноваження йдеться.

Слюз додала, що реорганізацію ініціювало Державне казначейство.

Джерело:

proUA

Залиште коментар