Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін підтримав законопроект про уряд

21

Уряд схвалив новий законопроект про Кабінет міністрів України та має намір сьогодні передати його Верховній Раді. Про це сьогодні заявив журналістам на прес-конференції міністр юстиції України Олександр Лавринович, повідомляє «УНІАН».

«Уряд щойно одностайно підтримав пропозицію Міністерства юстиції щодо ухвалення нової редакції закону про Кабінет міністрів України, а також точкові зміни ще до 32 законів України, які передбачали зміну повноважень між Кабінетом міністрів, Верховною Радою і Президентом. Таким чином, зроблено перший крок на виконання рішення Конституційного Суду України щодо приведення законів України у відповідність до чинної Конституції. Цей проект закону буде скерований до ВР, як законодавча ініціатива уряду», – зазначив міністр.

О. Лавринович зауважив, що відновлення редакції Конституції 1996 р. нещодавнім рішенням КСУ змінило компетенцію парламенту і Президента, і частково Кабінету міністрів в частині формування керівного складу органів виконавчої влади. Реалізація даних змін і покладена в проект нового закону про Кабмін.

Міністр юстиції нагадав, що відповідно до Конституції прем`єр-міністра України призначає Президент України і затверджує Верховна Рада. Міністри призначаються також главою держави за поданням прем`єра. До складу КМУ входять прем`єр-міністр, перший віце-прем`єр-міністр, три віце-прем`єр-міністри та міністри.

Як раніше повідомляв УНІАН, на даний час до складу уряду входить прем`єр-міністр, перший віце-прем`єр-міністр, п`ять віце-прем`єр-міністрів та міністри.

Теги:

Новини права, нове законодавство, нові законопроекти, закон про Кабінет міністрів України, Конституція України 1996 року, політична реформа в Україні, Верховна Рада України, Міністр юстиції України Олександр Лавринович

Джерело:

УНІАН

Комментарии