Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін підтримав законопроект про уряд

0 34

Уряд схвалив новий законопроект про Кабінет міністрів України та має намір сьогодні передати його Верховній Раді. Про це сьогодні заявив журналістам на прес-конференції міністр юстиції України Олександр Лавринович, повідомляє «УНІАН».

«Уряд щойно одностайно підтримав пропозицію Міністерства юстиції щодо ухвалення нової редакції закону про Кабінет міністрів України, а також точкові зміни ще до 32 законів України, які передбачали зміну повноважень між Кабінетом міністрів, Верховною Радою і Президентом. Таким чином, зроблено перший крок на виконання рішення Конституційного Суду України щодо приведення законів України у відповідність до чинної Конституції. Цей проект закону буде скерований до ВР, як законодавча ініціатива уряду», – зазначив міністр.

О. Лавринович зауважив, що відновлення редакції Конституції 1996 р. нещодавнім рішенням КСУ змінило компетенцію парламенту і Президента, і частково Кабінету міністрів в частині формування керівного складу органів виконавчої влади. Реалізація даних змін і покладена в проект нового закону про Кабмін.

Міністр юстиції нагадав, що відповідно до Конституції прем`єр-міністра України призначає Президент України і затверджує Верховна Рада. Міністри призначаються також главою держави за поданням прем`єра. До складу КМУ входять прем`єр-міністр, перший віце-прем`єр-міністр, три віце-прем`єр-міністри та міністри.

Як раніше повідомляв УНІАН, на даний час до складу уряду входить прем`єр-міністр, перший віце-прем`єр-міністр, п`ять віце-прем`єр-міністрів та міністри.

Теги:

Новини права, нове законодавство, нові законопроекти, закон про Кабінет міністрів України, Конституція України 1996 року, політична реформа в Україні, Верховна Рада України, Міністр юстиції України Олександр Лавринович

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар