Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін підтримав проект закону, який передбачає штрафи та позбавлення волі до 15 років за умисне пошкодження та руйнування об’єктів ЖКГ.

0 20

Кабінет міністрів України на своєму засіданні схвалив проект закону “Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві)”. Про це повідомив міністр з питань ЖКГ України Олексій Кучеренко, передає прес-служба відомства.

Проектом закону передбачається внести зміни до Кримінального кодексу України. Зокрема, розділ VI КК доповнити статтею 194-2 “Умисне пошкодження  об’єктів житлово-комунального господарства”.

Відтепер пропонується умисне пошкодження або руйнування об’єктів ЖКГ, у тому числі  умисне зняття кришок люків та решіток інженерних мереж, пошкодження електрощитових та ліфтового обладнання, систем вентиляції, що спричинило небезпеку для життя людей, карати штрафом – розміром від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням  волі  на  строк до 3 років та навіть позбавленням волі на той самий строк.

Такі дії вчинені групою осіб за попередньою змовою пропонується карати позбавленням  волі  на  строк  від  3 до 10 років, а якщо вони спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, – то позбавленням волі на строк від 8 до 15 років.

Змінами у статтях 245 та 246 Карного кодексу передбачається також посилення покарання за вирубку зелених насаджень в населених пунктах та за їх межами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар