Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін передав Державній міграційній службі низку пунктів тимчасового перебування іноземців.

0 15

Кабінет міністрів України прийняв пропозицію Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби щодо передачі розташованих у с. Журавичі Ківерцівського району Волинської області та с. Розсудів Ріпкинського району Чернігівської області цілісних майнових комплексів пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, до сфери управління Державної міграційної служби. Відповідне розпорядження від 2 березня 2010 р. №361-р опубліковане на офіційному сайті уряду.

Крім того, розпорядженням від 2 березня 2010 р. №362 уряд прийняв пропозицію Державного комітету у справах національностей та релігій і Державної міграційної служби щодо передачі цілісних майнових комплексів пунктів тимчасового розміщення біженців, розташованих у містах Мукачеві та Перечині Закарпатської області, м. Яготині Київської області та м. Одесі, до сфери управління Державної міграційної служби.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар