Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін отримав ухвалу суду про призупинення дії постанови про призначення Ю.Луценка в.о. міністра МВС.

0 22

Кабмін України отримав ухвалу суду про призупинення дії постанови уряду про призначення Юрія Луценка першим заступником міністра – в.о. міністра МВС. Про це журналістам заявив міністр Кабміну України Петро Крупко, передає кореспондент РБК-Україна. Він також зазначив, що наразі Кабмін України готує апеляційне оскарження даного судового рішення. “В ухвалі суду записано так, що суд зупиняє дію розпорядження Кабміну про призначення Луценка першим заступником, яким покладено на нього виконання обов’язків міністра… Відносини держслужби у Луценка виникли з моменту прийняття акту Кабміну про призначення його першим заступником та покладення на нього обов’язків міністра. Виникли відносини держслужби і ці відносини тривають. Вони можуть бути припинені лише з підстав передбачених законом про державну службу. Такої підстави як зупинення акту Кабміну серед підстав припинення держслужби – немає, ви не знайдете”, – сказав П.Крупко.

Нагадаємо, Верховна Рада України 28 січня ц.р. відправила Юрія Луценка у відставку з посади міністра внутрішніх справ. За проект постанови №6003 “Про звільнення міністра внутрішніх справ України Луценка Ю.В.”, внесений на розгляд ВР першим віце-спікером, депутатом від Партії регіонів Олександром Лавриновичем, проголосував 231 депутат (ПР – 171, БЮТ – 1, НУ-НС – 11, КПУ – 27, Блок Литвина – 19, позафракційні – 2) з 398 зареєстрованих в залі.
Перед цим Ю.Луценко, виступаючи у Верховній Раді, спростував заяви представників Партії регіонів (ПР) про нібито присутність на території України співробітників внутрішніх військ Грузії під час першого туру президентських виборів. “Ніяких 3 тис. співробітників ОМОНа внутрішніх військ Грузії на території України не були хоч би тому, що в Грузії немає ОМОНа внутрішніх військ”, – заявив він.
У свою чергу заступник голови фракції Партії регіонів Микола Азаров заявляв, що ПР оскаржить у суді постанову Кабінету міністрів України про призначення Ю.Луценка в.о. міністра внутрішніх справ у разі його прийняття.
У відповідь на це нардеп від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Міщенко заявив, що БЮТ не дозволить за допомогою судів змістити Ю.Луценка з посади в.о. міністра внутрішніх справ. “Якщо Партія регіонів через суд скасовує постанову Кабміну України про призначення Ю.Луценка в.о. голови МВС, то в ту ж хвилину, Кабмін знову ухвалить рішення про призначення його першим заступником міністра внутрішніх справ. Причому з іншими функціями і обов’язками. Тому, розгляди в судах нічого не дадуть. Як мінімум до виборів Ю.Луценко виконуватиме обов’язки міністра внутрішніх справ”, – сказав він. Він додав, що “потім, у крайньому разі, в.о. буде Геннадій Москаль”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар