Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін одностайно прийняв антикризовий законопроект, Ю.Тимошенко.

0 9

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні одностайно прийняв законопроект, направлений на мінімізацію впливу на українську економіку світової фінансової кризи. Про це на прес-конференції заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За її словами, законопроект, зокрема, передбачає підтримку банківської системи за рахунок отриманої фінансової допомоги і бюджетних коштів. Також проектом закону передбачається створення стабілізаційного фонду для протидії впливу фінансової кризи. Наповнюватися фонд, за словами прем’єра, буде за рахунок приватизації і за рахунок світової фінансової допомоги.

Також законопроект передбачає збільшення гарантованої суми внесків з 50 до 100 тис. грн.

Крім того, законопроект направлений на капіталізацію банківських фондів. “Всі прибутки банківської системи прямуватимуть в перебігу двох років до статутних фондів”, – сказала Ю.Тимошенко.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар