Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін назвав професії, що вимагають посиленого фінансового контролю

0 13

Ріелтери, нотаріуси і адвокати потрапили під посилений контроль членів уряду.

Як повідомляє телеканал «24», згідно законопроекту, який Кабінет Міністрів направив до парламенту, ці професії слід включити в первинний фінмоніторинг.

Держфінмоніторинг пояснює, що це міжнародний стандарт. Пропонується також перевіряти операторів поштового зв’язку, торговців цінностями, аудиторів. Таким чином, усі працівники названих професій зобов’язані повідомляти у відповідні органи про підозрілі фінансові операції, якщо це не суперечить професійній таємниці. Крім того, митники повідомлятимуть про перевезення дорогоцінних металів, культурних цінностей, оборотних грошово-кредитних документів і готівки через кордон. При цьому законопроект передбачає механізм зупинки підозрілих фінансових операцій.

Залиште коментар