Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін направив сьогодні до ВР законопроект, що скасовує ринковий збір.

13

Кабінет міністрів направив сьогодні до Верховної Ради законопроект, що скасовує ринковий збір. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу в Кабміні, передає кореспондент РБК-Україна. Вона також повідомила, що одночасно направила звернення голові ВР Володимиру Литвину з проханням розглянути і прийняти цей закон як невідкладний 20 жовтня. Крім того, відповідне звернення главою уряду було направлене головам двох парламентських комітетів: з питань економічної політики і з питань податкової і митної політики.

Ю.Тимошенко підкреслила, що ухвалення даного законопроекту є одним з антикризових заходів уряду. “Це дає можливість підприємцям на ринках працювати ефективно і економити свої кошти. Для бюджету це непростий крок в умовах кризи”, – сказала прем’єр.

Вона також відзначила, що ринковий збір “практично не адмініструється в Україні. “Його збирається десятки мільярдів гривень по всій країні, а до всіх місцевих бюджетів надходить 490 млн грн. По суті, ми прибираємо потужну тіньову модель”, – сказала прем’єр.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии