Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін направив сьогодні до ВР законопроект, що скасовує ринковий збір.

0 13

Кабінет міністрів направив сьогодні до Верховної Ради законопроект, що скасовує ринковий збір. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу в Кабміні, передає кореспондент РБК-Україна. Вона також повідомила, що одночасно направила звернення голові ВР Володимиру Литвину з проханням розглянути і прийняти цей закон як невідкладний 20 жовтня. Крім того, відповідне звернення главою уряду було направлене головам двох парламентських комітетів: з питань економічної політики і з питань податкової і митної політики.

Ю.Тимошенко підкреслила, що ухвалення даного законопроекту є одним з антикризових заходів уряду. “Це дає можливість підприємцям на ринках працювати ефективно і економити свої кошти. Для бюджету це непростий крок в умовах кризи”, – сказала прем’єр.

Вона також відзначила, що ринковий збір “практично не адмініструється в Україні. “Його збирається десятки мільярдів гривень по всій країні, а до всіх місцевих бюджетів надходить 490 млн грн. По суті, ми прибираємо потужну тіньову модель”, – сказала прем’єр.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар