Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін майже наполовину знизив собівартість будівництва житла

0 15

Кабінет міністрів України майже наполовину знизив собівартість будівництва житла, відмінивши ряд податків і зборів.

Про це повідомила сьогодні після засідання Кабміну прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За її словами, на сьогоднішній день з вартості побудованого житла 50% складають реальні витрати на будівельні матеріали і інше, а інші 50% – накрутки і побори, зокрема, безкоштовна передача квартир місту, збори на розвиток транспортної і соціальної інфраструктури, відрахування на розвиток і зміцнення бази пожежної охорони і плата за підключення до електромереж.

«49,5% обсягу вартості будівництва – це побори, введені незаконно, введені підзаконними актами. Сьогодні ми відмінили ці побори, залишивши мінімум, без якого не можна», – сказала Тимошенко.

Прем’єр заявила, що замість 49,5% подібні збори складатимуть 4% для житлового фонду і замість 37,5% – 5% для нежилої нерухомості.

За словами Тимошенко, ухвалене рішення доленосне для України. Вона відзначила, що сьогодні галузь будівництва знаходиться в стагнації, і ухвалені рішення підштовхнуть розвиток галузі.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар