Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін має намір змінити ціни на послуги нотаріусів

0 34

Уряд схвалив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат», який має визначити чіткий перелік і розміри плати за нотаріальні послуги правового і технічного характеру.

Як повідомили Корреспондент.biz в Держкомпідприємництва України, нині за законодавством список послуг технічного характеру, додаткових послуг, які не пов’язані з нотаріальними діями, а також суму плати за їх надання визначають головні управління юстиції в регіонах.

Через це в різних частинах країни встановлені різні тарифи на однакові послуги нотаріусів.

Документом пропонується встановити для приватних нотаріусів мінімальну і максимальну межі оплати за надані ними послуги, що повинно забезпечувати, за запевненнями чиновників, прозорість оплати нотаріальних послуг. Показники ставок та порядок сплати нотаріального збору буде визначати Кабмін.

Теги:

нотаріус

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар