Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін має намір змінити ціни на послуги нотаріусів

14

Уряд схвалив законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про нотаріат», який має визначити чіткий перелік і розміри плати за нотаріальні послуги правового і технічного характеру.

Як повідомили Корреспондент.biz в Держкомпідприємництва України, нині за законодавством список послуг технічного характеру, додаткових послуг, які не пов’язані з нотаріальними діями, а також суму плати за їх надання визначають головні управління юстиції в регіонах.

Через це в різних частинах країни встановлені різні тарифи на однакові послуги нотаріусів.

Документом пропонується встановити для приватних нотаріусів мінімальну і максимальну межі оплати за надані ними послуги, що повинно забезпечувати, за запевненнями чиновників, прозорість оплати нотаріальних послуг. Показники ставок та порядок сплати нотаріального збору буде визначати Кабмін.

Теги:

нотаріус

Джерело:

Кореспондент

Комментарии