Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін має намір запровадити держрегулювання цін на бензин

0 19

Міністерство економіки України з метою боротьби зі спекуляцією і необґрунтованим завищенням цін на нафтопродукти на внутрішньому ринку України пропонує запровадити державне регулювання цін на дизельне паливо і бензин. Про це заявив Міністр економіки Богдан Данилишин.

«Міністерство економіки пропонує встановити режим державного регулювання цін на окремі види нафтопродуктів», — сказав Б. Данилишин, якого цитує УНІАН.

При цьому міністр зауважив, що відповідну постанову може бути винесено на розгляд уряду вже на наступному засіданні.

Б. Данилишин також повідомив, що, за даними Міністерства, на сьогоднішній день із перевірених на предмет встановлення цін 132 суб’єктів господарювання, які працюють на роздрібному ринку нафтопродуктів, майже у 120 було виявлене необґрунтоване завищення роздрібних цін на бензин і дизпаливо. Крім того, чимало суб’єктів господарювання просто відмовлялися давати дозвіл на перевірку, мотивуючи це тим, що на сьогодні державне регулювання цін на нафтопродукти в Україні не запроваджене.

Нагадаємо, в.о. голови Антимонопольного комітету України Олександр Мельниченко 11 серпня надіслав першому віце-прем’єр-міністру Олександру Турчинову лист з проханням створити робочу групу, яка вестиме моніторинг і контролюватиме ціни на бензин.

Залиште коментар