Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін має намір рекапіталізувати банк «Надра» та Укрпромбанк

0 30

Кабінет Міністрів має намір ре капіталізувати банки «Надра» і Укрпромбанк, що входять до групи найбільших. Про це в інтерв’ю телекомпанії «5 канал» повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, передають «Українські новини».

«За нашими розрахунками, сьогодні є ще 2 великих системних банки, які знаходяться на стадії по суті справи передбанкрутства – це «Надра”-банк та Укрпромбанк. Це великі банки. Там мільйони людей і клієнтів, які залишилися сьогодні без своїх грошей. Після того, як був ухвалений спеціальний закон про підтримку банків у цей складний момент, ми вже бачимо шлях, як «Надра» і Укрпромбанк протягом місяця також узяти і націоналізувати, зробити державними ці банки і почнемо людям повертати їх гроші», – сказала вона.

Раніше виконуючий обов’язки міністра фінансів Ігор Уманський заявляв про те, що уряд розглядає можливість переказу коштів вкладників-фізосіб Укрпромбанку в Ощадбанк або Родовід Банк.

Як повідомлялося, 10 червня Кабмін затвердив остаточне рішення про рекапіталізацію за участю держави Укргазбанку, банку «Київ» та Родовід Банку.

Національний банк України прийняв рішення продовжити в ”Укрпромбанку” мораторій на задоволення вимог кредиторів до 21 січня 2010 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар