Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ліквідував «Укрспирт» і створив Держслужбу спиртової та лікерогорілчаної промисловості

0 28

Кабінет Міністрів ліквідовував Державний концерн спиртової та лікерогорілчаної промисловості «Укрспирт». Про це йдеться в ухвалі Кабміну № 820 від 10 вересня.

Цією ж ухвалою Кабмін створив Державну службу спиртової і лікерогорілчаної промисловості при Міністерстві аграрної політики як урядовий орган.

Згідно тексту постанови, уряд також ліквідував обласні державні об’єднання спиртової та лікерогорілчаної промисловості, які входили до складу «Укрспирту».

Кабмін доручив Мінагрополітіки здійснити заходи щодо ліквідації концерну та обласних державних об’єднань, а також забезпечити контроль діяльності державних підприємств спиртної та лікерогорілчаної промисловості, які входять в сферу управління міністерства.

Цією ж постановою Кабмін визначив відповідний перелік, в який входить 85 держпідприємств.

Крім того, уряд передав держпідприємство «Житомирський лікерогорілчаний завод» і дочірні підприємства «Ладижинській завод «Екстра» (Ладижин, Вінницька область) і «Межирічковський вітамінний завод» (Межирічка, Кіровоградська область) державної акціонерної компанії «Укрмедпром» в сферу управління Мінагрополітики.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар