Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ліквідував Держслужбу ліків

0 26

Кабінет Міністрів ліквідував Державну службу лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Про це йде мова в постанові Кабміну № 827 від 10 вересня.

Кабмін ліквідовував Держслужбу ліків для удосконалення державного управління у сфері виробництва, контролю якості і реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Уряд передав адміністративний будинок по проспекту Перемоги, 120 (Київ) в управління Міністерства охорони здоров’я.

При цьому Кабмін доручив Мінохоронздоров’я здійснити ліквідацію Держслужби ліків.

Нагадаємо, в червні 2003 року Кабінет Міністрів створив Державну службу лікарських засобів і виробів медичного призначення у складі Міністерства охорони здоров’я на базі ліквідованого Державного департаменту з контролю над якістю, безпекою і виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення.

На Держслужбу лікарських засобів були покладені функції з державного регулювання, контролю виробництва, ввезення, вивозу і реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Прем’єр заявила про початок системних реформ у сфері забезпечення країни лікарськими засобами з метою подолати корупцію.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар