Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ліквідував держдепартамент по курортах

0 19

Кабінет Міністрів ліквідовував Державний департамент з питань діяльності курортів. Про це йде мова в постанові Кабміну від 23 липня.

У постанові вказано, що департамент ліквідовується в цілях підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері розвитку курортів.

Крім того, уряд доручив Міністерству охорони здоров’я забезпечити реалізацію держполітики у сфері розвитку курортів.

Кабмін також визнав такими, що втратили силу, постанову уряду №425 «Про створення Державного департамента з питань діяльності курортів» від 6 травня 2001 року, а також постанову №989 від 27 червня 2003 року, яким вносилися зміни у вказану постанову.

Держдепартамент з питань діяльності курортів створювався для реалізації держполітики у сфері курортів, координації діяльності курортних установ і контролю за дотриманням державних стандартів у сфері санаторно-курортного лікування і відпочинку.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар