Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін хоче обмежити споживче кредитування населення

0 14

Уряд рекомендував Національному банку України застерегти комерційні банки від нарощування споживчого кредитування, посиливши вимоги до позичальників – фізичних осіб.

Відповідна позиція закріплена в розпорядженні Кабінету міністрів «Про затвердження плану заходів з подолання негативного сальдо у зовнішній торгівлі» від 26 жовтня 2011 р. № 1074-р, яке розміщене на офіційному урядовому порталі.

“Запобігання підвищенню рівня споживчого кредитування і впровадження пріоритетного фінансування розвитку вітчизняного реального сектора економіки шляхом: посилення вимог до надання фінансовими установами споживчих кредитів з урахуванням платоспроможності позичальника-фізособи”, – йдеться в 15 пункті документу.

Згідно з ухвалою, Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), Міністерству фінансів і Нацбанку також доручено забезпечити перенаправлення кредитних коштів зі сфери споживчого кредитування в сферу виробництва шляхом застосування механізмів компенсації відсоткових ставок за кредитами, які спрямовані на розвиток або організацію виробництва: термін виконання цього доручення запланований на грудень поточного року.

Теги:

споживче кредитування, Кабінет міністрів України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар