Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін хоче обмежити продаж алкоголю і сигарет

0 14

Кабінет Міністрів має намір запропонувати Верховній Раді обмежити місця реалізації і вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби віце-прем’єр-міністра Івана Васюника.

Зокрема, законопроектом, схваленим урядовим комітетом з гуманітарних питань і соціальної політики, забороняється вживати алкогольні напої і палити на зупинках громадського транспорту, в підземних переходах, торгівельно-розважальних комплексах, на дитячих і спортивних майданчиках, за винятком спеціально відведених місць.

Цим законопроектом також пропонується обмежити продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території парків, місць відпочинку і проведення масових заходів, на пляжах і зупинках громадського транспорту, окрім спеціально відведених для цього місць.

Цим же проектом закону пропонується накласти обмеження на рекламу пива.

Згідно з повідомленням, реалізація цього законопроекту не вимагає додаткових витрат з державного бюджету.

Після схвалення комітетом проект закону прямує на схвалення Кабміном, а потім на затвердження в Раду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар