Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ініціює створення антикорупційного бюро

0 20

Кабінет Міністрів ініціює створення антикорупційного бюро. Про це говориться в повідомленні управління зі зв’язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну.

Під час зустрічі з президентом групи держав проти корупції (GRECO) Драго Косом, урядовий уповноважений з антикорупційної політики Юрій Сухов повідомив, що Кабмін найближчим часом внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про антикорупційне бюро.

При цьому Сухов попросив Коса надати підтримку в експертизі вказаного законопроекту для приведення його у відповідність з нормами світового законодавства.

«Щоб результатом ухвалення було створення органу, який дійсно боротиметься з корупцією на вищому рівні», – підкреслив Сухов.

Крім того, він повідомив, що Кабмін розробляє план заходів, направлений на боротьбу з корупцією.

Відповідно до плану, основними складовими протидії корупції визначені проведення роботи з громадськістю, впровадження громадського контролю, встановлення взаємодії між профільними органами і супровід антикризових законопроектів.

Також, за словами Сухова, зараз готується пропозиція щодо створення координаційного комітету з реалізації антикорупційної політики, який займатиметься вирішенням найбільш конфліктних ситуацій.

Передбачається, що комітет очолить прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, до його складу увійдуть всі керівники центральних органів виконавчої влади.

Нагадаємо, в травні GRECO виражала стурбованість зволіканням України з ухваленням пакету антикорупційних законів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар