Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін індексував ставку акцизу на тютюнові вироби на рівень інфляції

0 17

Кабінет міністрів України опублікував ставки акцизного збору на тютюнові вироби, індексовані з урахуванням індексу споживчих цін, який складає 115%.

Як говориться у розпорядженні Кабміну від 24 липня 2009 р. № 861-р, це здійснено відповідно до Закону України “Про ставки акцизного збору на тютюнові вироби”.

Таким чином, специфічні ставки акцизного збору на тютюнові вироби (які обчислюються в твердих сумах з одиниці реалізованого товару) з урахуванням індексу споживчих цін складають: на сигари, включаючи сигари з відрізними кінцями, і сигарілли (тонкі сигари) з вмістом тютюну – 69 грн. за 100 штук (раніше – 60 грн. за 100 шт.), сигарети без фільтру, цигарки – 40,25 грн. за 1 тис. шт. (раніше – 35 грн. за 1 тис. шт.), сигарети з фільтром – 69 грн. за 1 тис. шт. (раніше – 60 грн. за 1 тис. шт.), тютюн і замінники тютюну, інші продукти промислового виробництва; тютюн “гомогенізований” або “відновлений”; тютюнові екстракти і есенції – 28,75 грн. за 1 кг (раніше – 25 грн. за 1 кг), тютюн для куріння, з вмістом або без вмісту замінників в будь-якій пропорції – 40,25 грн. за 1 кг (раніше – 35 грн. за 1 кг), жувальний і нюхальний тютюн – 11,5 грн. за 1 кг (раніше – 10 грн. за 1 кг).

Таким чином, мінімальне податкове зобов’язання з сплати акцизного збору на тютюнові вироби, визначене з урахуванням індексу споживчих цін, не може бути менше ніж 57,5 грн. за 1 тис. шт. (раніше – 50 грн. за 1 тис. штук) на сигарети без фільтру, цигарки і 115 грн. за 1 тис. шт. (раніше – 100 грн. за 1 тис. шт.) на сигарети з фільтром.

Джерело:

proUA

Залиште коментар