Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін дозволив вузам стягувати зі студентів плату за складання іспитів. І не тільки

0 15

Кабінет Міністрів дозволив державним вищим учбовим закладами стягувати плату зі студентів за здачу заліків та іспитів при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії.

Про це йдеться у постанові Кабміну №369 від 14 квітня.

Цією постановою уряд доповнив перелік платних послуг, які можуть надаватися державними учбовими установами у сферах освітньої, наукової і науково-технічної діяльності, виховання, охорони здоров’я, відпочинку та оздоровлення.

Кабмін також дозволив учбовим закладам стягувати плату зі студентів за відробіток практичних, лабораторних і семінарських занять з дисциплін, пропущених без поважних причин, за проведення додаткових консультацій і занять з дисциплін, не передбачених учбовим планом, зі студентів та учнів за проведення додаткових занять.

Крім того, уряд включив в перелік платних послуг забезпечення формою, організацію не передбачених планом семінарів, конференцій, симпозіумів, надання бібліотеками послуг ксерокопіювання, друку і сканування текстів, використання літератури понад встановлені терміни, забезпечення доступу до локальних і корпоративних комп’ютерних мереж, автоматизованих баз даних і пошукових систем, користування корпоративною поштою.

Крім цього, Кабмін дозволив платне проведення наукових і технічних експертиз, експертиз із перевірки якості та безпеки продукції агропромислового комплексу.

Також уряд включив у перелік відшкодування витрат на виготовлення студентських і учнівських квитків, залікових книжок, оформлення атестатів доцента, професора, старшого наукового співробітника, свідоцтв про закінчення аспірантури, докторантури, інших документів про вчені звання, окрім тих, що виготовляються за рахунок коштів державного бюджету.

Нагадаємо, Кабмін вирішив легалізувати кошти від надання бюджетними організаціями платних послуг.

14 квітня Кабмін доручив Державному казначейству забезпечити до 1 липня відкриття в його органах кожної бюджетної установи рахунків для зарахування коштів, одержаних від надання платних послуг, а також добродійних внесків, грантів, подарунків.

Джерело:

proUA

Залиште коментар