Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін дозволив Укравтодору розраховуватися із підрядниками векселями.

0 14

Кабмін України дозволив Укравтодору проводити розрахунок із підрядними організаціями за виконані роботи у вексельній формі. Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив журналістам голова Укравтодору Вадим Гуржос, передає кореспондент РБК-Україна.

Він нагадав, що раніше Кабмін України дозволив Укравтодору проводити розрахунок векселями за роботи, виконані у рамках підготовки до футбольного Чемпіонату Єропи 2012 р., а також за виконання робіт у 2009 р., пов’язаних з ліквідацією наслідків повеней у західній Україні, які відбулися у 2008 р. “До відповідної постанови внесені зміни і тепер нам дозволили розраховуватися векселями за всі види виконаної роботи”, – повідомив В.Гуржос.
За його словами, всього у 2009 р. підрядники виконали роботи для Укравтодора на 2 млрд грн.
Термін погашення векселів визначений урядом з 1 вересня по 1 грудня 2012 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар