Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін дозволив направляти благодійні внески на зарплати бюджетникам

0 11

Кабінет Міністрів дозволив використовувати благодійні внески на виплати зарплат працівникам медицини, освіти та культури. Про це журналістам повідомив виконувач обов’язків міністра фінансів Ігор Уманський, передають «Українські новини».

За його словами, відповідні зміни було внесено до постанов Кабміну №1222 від 4 серпня 2000 року і №368 від 14 квітня 2009 року.

«Ці гроші тепер можуть бути використані для виконання (бюджетними організаціями сфер освіти, культури та медицини) статутних цілей, зокрема, виплати зарплат», – сказав Уманський.

При цьому він пояснив, що благодійні кошти можуть використовуватися для цих цілей лише з відома тих, хто робить ці благодійні внески.

Згідно з інформацією на сайті Конституційного Суду, подання Президента Віктора Ющенка про конституційність окремих положень постанови Кабміну № 368 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 р. № 1222», перебуває на розгляді.

Нагадаємо, 22 вересня КС розпочав письмовий розгляд справи про конституційність дозволу Кабінетом Міністрів направляти добродійні кошти на виплати зарплат працівникам медицини, освіти та культури.

У травні Ющенко призупинив окремі положення постанови уряду №368 від 14 квітня, яким Кабмін дозволив направляти благодійні (добровільні) внески і пожертвування від юридичних і фізичних осіб на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту і фізичного виховання і направив відповідне подання до КС.

Джерело:

proUA

Залиште коментар