Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін доручив здійснити передплату за безоплатне оформлення актів на право власності на земділянку.

0 21

Кабінет міністрів України погодився з пропозицією Державного комітету із земельних ресурсів щодо здійснення за рахунок коштів стабілізаційного фонду у грудні 2009 р. попередньої оплати у сумі до 300 млн грн робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо складення документів, що посвідчують право на земельну ділянку, проведення державної реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку, в тому числі заповнення бланків таких актів, що виконуватимуться одержувачами бюджетних коштів, зокрема, у 2010 р. Відповідне розпорядження від 8 грудня 2009 р. №1511-р опубліковане на офіційному сайті уряду.

Державному казначейству доручено здійснити до 25 грудня 2009 р. попередню оплату зазначених робіт відповідно до внесених Міністерством охорони навколишнього природного середовища та Державним комітетом із земельних ресурсів пропозицій.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар