Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін доручив Держкомзему оформляти держакти на землю без заявок

17

Кабінет Міністрів доручив Державному комітету із земельних ресурсів приймати заявки від громадян на отримання державного акту на право власності на землю у випадку, якщо чиновники не проведуть дану процедуру.

Про це говориться в постанові Кабміну №1350 від 16 грудня.

«У разі неприйняття сільським, селищним або міським головою або уповноваженою особою заявок на отримання держакту на право власності на землю або затягування з їх передачею територіальний орган Держкомзему організовує прийом заявок громадян у відповідному населеному пункті», – говориться в постанові.

Документ також визначає, що у випадку, якщо технічна документація підготовлена без попереднього подання громадянами відповідних заявок, допускається передача замовником такої технічної документації в Центр кадастру для виготовлення держакту на земділянку.

Видача держакту у такому разі здійснюється одночасно з поданням заявки громадянином.

Цією постановою Кабмін вніс зміни до своєї постанови №844 від 5 серпня.

Нагадаємо, своєю постановою №844 Кабмін заборонив стягування плати з фізосіб при видачі і оформленні держактів на землю в 2009 і виділив Держкомзему 6 млрд. гривень зі стабфонда для безкоштовної видачі фізособі держактів на землю.

16 грудня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила про звільнення 400 чиновників за блокування видачі земельних актів.

Джерело:

proUA

Комментарии