Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін доручив Держкомзему оформляти держакти на землю без заявок

0 26

Кабінет Міністрів доручив Державному комітету із земельних ресурсів приймати заявки від громадян на отримання державного акту на право власності на землю у випадку, якщо чиновники не проведуть дану процедуру.

Про це говориться в постанові Кабміну №1350 від 16 грудня.

«У разі неприйняття сільським, селищним або міським головою або уповноваженою особою заявок на отримання держакту на право власності на землю або затягування з їх передачею територіальний орган Держкомзему організовує прийом заявок громадян у відповідному населеному пункті», – говориться в постанові.

Документ також визначає, що у випадку, якщо технічна документація підготовлена без попереднього подання громадянами відповідних заявок, допускається передача замовником такої технічної документації в Центр кадастру для виготовлення держакту на земділянку.

Видача держакту у такому разі здійснюється одночасно з поданням заявки громадянином.

Цією постановою Кабмін вніс зміни до своєї постанови №844 від 5 серпня.

Нагадаємо, своєю постановою №844 Кабмін заборонив стягування плати з фізосіб при видачі і оформленні держактів на землю в 2009 і виділив Держкомзему 6 млрд. гривень зі стабфонда для безкоштовної видачі фізособі держактів на землю.

16 грудня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила про звільнення 400 чиновників за блокування видачі земельних актів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар