Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін доручив Черновецькому зменшити ціну на метро до 1 грн

0 67

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов доручив Київській міській державній адміністрації зменшити тарифи на послуги міського пасажирського транспорту в Києві принаймні вдвічі – метро 1 грн, наземний транспорт – 80 копійок. Про це «proUA» повідомили у прес-службі першого віце-прем’єр-міністра.

Згідно повідомлення, під час наради під головуванням Турчинова щодо попередніх підсумків перевірки обґрунтованості підвищення тарифів члени робочої групи доповіли про «відверту протидію Київської міської державної адміністрації та підпорядкованих їй структур в отриманні об’єктивної інформації».

«Проаналізовані дані свідчать про необґрунтованість підвищення тарифів на транспорт та наявність можливості їх зниження принаймні вдвічі. Так, зокрема, в 2,5 рази завищена рентабельність транспортних підприємств, величина пасажиропотоку занижена, приховуються реальні доходи від рекламної та орендної діяльності, завищена амортизація, відбулось безпідставне віднесення на собівартість капітальних витрат тощо», – йдеться у повідомленні.

Відтак, продовжується у повідомленні, отримані під час перевірок дані свідчать, що вартість проїзду в метрополітені не може перевищувати 1-єї гривні, а у наземному транспорті 80 копійок.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар