Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін Азарова передумав міняти закордонні паспорти

0 17

Кабінет Міністрів відмінив доручення, дане Міністерству внутрішніх справ, подати на затвердження уряду зразок бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Про це йде мова в постанові Кабміну від 31 березня.

Цією постановою зупинена дія постанови №246 від 2 березня.

Таким чином, уряд відмінив внесення ряду редакційних змін до технічного опису і зразка бланку закордонного паспорта, передбачених вищезгаданою постановою №246.

При цьому Кабмін відновив дію технічного опису і зразка бланку закордонного паспорта, затверджених постановою Кабміну №858 «Про затвердження технічного опису і зразка бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон і внесенні змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 26 червня 2007 року в редакції, яка діяла до дня набуття чинності постанови №246.

Нагадаємо, 2 березня 2010 року попередній уряд прийняв зміни, згідно з якими по центру «сторінки даних» закордонного паспорта, призначеної для внесення машинозчитуваної інформації, повинна бути розміщена контурна карта України. Крім того, на другій-п’ятій сторінках по центру вводилося зображення українського прапора, по периметру – орнамент з елементами українського вінка. На сторінках, призначених для віз, виключалося зображення національної тематики, характерної для певного регіону України. На цих сторінках повинні були бути зображені фрагменти українських орнаментів, які в центральній частині сторінок об’єднані зображенням карти України.

Джерело:

proUA

Залиште коментар