Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін Азарова передумав міняти закордонні паспорти

17

Кабінет Міністрів відмінив доручення, дане Міністерству внутрішніх справ, подати на затвердження уряду зразок бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Про це йде мова в постанові Кабміну від 31 березня.

Цією постановою зупинена дія постанови №246 від 2 березня.

Таким чином, уряд відмінив внесення ряду редакційних змін до технічного опису і зразка бланку закордонного паспорта, передбачених вищезгаданою постановою №246.

При цьому Кабмін відновив дію технічного опису і зразка бланку закордонного паспорта, затверджених постановою Кабміну №858 «Про затвердження технічного опису і зразка бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон і внесенні змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 26 червня 2007 року в редакції, яка діяла до дня набуття чинності постанови №246.

Нагадаємо, 2 березня 2010 року попередній уряд прийняв зміни, згідно з якими по центру «сторінки даних» закордонного паспорта, призначеної для внесення машинозчитуваної інформації, повинна бути розміщена контурна карта України. Крім того, на другій-п’ятій сторінках по центру вводилося зображення українського прапора, по периметру – орнамент з елементами українського вінка. На сторінках, призначених для віз, виключалося зображення національної тематики, характерної для певного регіону України. На цих сторінках повинні були бути зображені фрагменти українських орнаментів, які в центральній частині сторінок об’єднані зображенням карти України.

Джерело:

proUA

Комментарии