Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін 9 вересня розгляне питання про спрощення процедури оформлення найманих працівників.

0 16

Кабінет міністрів на своєму засіданні 9 вересня розгляне питання про спрощення процедури оформлення найманих працівників. Про це повідомила сьогодні прем”єр-міністр Юлія Тимошенко під час “гарячої телефонної лінії” з проблемних питань підприємництва, передає кореспондент РБК-Україна. За її словами, буде розглядатись питання щодо спрощення реєстрації у Фонді зайнятості. “Подивимось, що можна зробити”, – наголосила прем”єр.

Також вона підкреслила, що кожне питання, підняте підприємцями, “має бути розглянуте на засіданні уряду як нормативний акт”.

Ю.Тимошенко також доручила Держкомпідприємництву, Міністерству юстиції та Міністерству праці та соціальної політики роз”яснювати громадянам України трудове законодавство.

Крім того Ю.Тимошенко закликала Держкомзем розіслати органам місцевої влади інструктивні матеріали щодо проведення земельних аукціонів.

Також Ю.Тимошенко доручила Держкомпідприємництву перевірити умови ведення бізнесу в Кременчуці.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар