Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін звільняє 39 державних службовців вищих категорій

0 15

Кабінет міністрів України звільняє 39 державних службовців вищих категорій. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні під час засідання Кабінету міністрів.

“Відповідно до базової норми закону про очищення влади, уряд звільняє 39 осіб вищих категорій, з яких 19 подали заяви про звільнення за власним бажаннями, а 20 осіб звільняються на підставі норми про очищення влади – на підставі люстрації”, – заявив Яценюк.

Таким чином, за словами Яценюка, Кабмін прийняв рішення про звільнення високо посадовців, які не відповідають вимогам нового закону про люстрацію, які не можуть працювати в органах державної влади протягом 10 років.

“Це керівники органів центральних органів державної влади. Перші заступники міністрів, заступники міністрів, члени національних комісій, і один голова ОДА. Ми очікуємо на те, що Президент (Президент України Петро Порошенко) також оперативно прийме рішення щодо звільнення цих осіб”, – заявив прем’єр.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар