Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив список санкцій

0 101

Кабінет міністрів України схвалив і вніс на розгляд Ради нацбезпеки і оборони пропозиції про застосування персональних санкцій стосовно понад 1200 юридичних та фізичних осіб, причетних до агресії проти України. Про це повідомляє прес-служба уряду.

“На виконання прийнятого парламентом за ініціативою уряду закону України “Про санкції “12 серпня Кабінетом Міністрів схвалено та внесено на розгляд РНБОУ пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів відносно 209 юридичних і більш 1000 фізичних осіб, причетних до підтримки агресії РФ проти Україна”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 серпня Верховна Рада України прийняла в цілому проект закону про санкції проти Росії №4453а. Відповідаючи на запитання народних депутатів про те, чи будуть санкції стосуватися громадян України, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав: “Санкції стосуються лише держави-​​агресора, лише іноземних суб’єктів господарювання, лише діячів іноземної агентури та іншої гидоти, яка не дає Україні жити” .

Закон був опублікований в офіційній пресі 11 вересня. Документ затверджує перелік санкцій, серед яких: блокування активів, обмеження торгових операцій; припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень по території України; анулювання різного роду ліцензій, заборона участі в приватизації, заборона в’їзду на територію України, припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, позбавлення державних нагород України та інше.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар