Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив положення про Укрдержреєстр

0 95

Кабінет міністрів України затвердив положення про Державну реєстраційну службу України. Про це йдеться у постанові уряду № 219 від 2 липня 2014 р.

Так, згідно з документом, Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів України через Міністра юстиції, який реалізує державну політику з питань державної реєстрації актів цивільного стану, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, договорів комерційної концесії (субконцесії), реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань, статутів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, якщо їх реєстрація передбачена законами, статуту територіальної громади м. Києва, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності.

Укрдержреєстр здійснює свої повноваження безпосередньо та через структурні підрозділи головних управлінь юстиції Мін’юсту в АР Крим, в областях, м. Києві та м. Севастополі, а також районних, районних у містах, міських (міст обласного значення), міськрайонних та міжрайонних управлінь юстиції, що забезпечують здійснення повноважень Укрдержреєстру.

Укрдержреєстр очолює голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом міністрів України за поданням прем’єр-міністра України, внесеним на підставі пропозицій Міністра юстиції.

Голова Укрдержреєстру вносить на розгляд міністра юстиції пропозиції щодо забезпечення формування державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, договорів комерційної концесії (субконцесії), та ін.

Граничну чисельність державних службовців та працівників Укрдержреєстру затверджує Кабмін. Структуру апарату Укрдержреєстру затверджує його голова за погодженням з міністром юстиції.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар