Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін удосконалив механізм забезпечення протезами

0 29

Кабмін постановою від 26 жовтня 2016 року № 781 удосконалив механізм забезпечення людей з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.

Постанова дає можливість здійснювати:

– Первинне протезування потерпілих в результаті АТО на термін, необхідний для формування кукси (від 1 до 12 місяців);

– Забезпечення післяопераційними протезами, ліфами для їх кріплення, спеціальними ліфами для кріплення протезів молочних залоз для занять фізичною культурою і плаванням жінкам в післяопераційний період;

– Зменшення термінів експлуатації (з 4,5 до 3 років) протезів і ортезів підвищеної надійності, які дозволяють вести активний спосіб життя постраждалим в результаті АТО і особам з інвалідністю, які працюють, служать, вчаться.

Відповідні зміни внесено до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, а також до постанови «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти».

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар