Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін скоротив штат АП та РНБО

0 28

Кабінет Міністрів скоротив чисельність Адміністрації президента на 65 осіб, апарату Ради національної безпеки і оборони на 90 осіб. Про це на брифінгу повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак.

“За чисельністю центральних органів влади часткове рішення ми прийняли: ми скасували низку указів президента, що передбачають збільшення чисельності Адміністрації президента на 65 осіб, Ради національної безпеки і оборони – на 90 осіб”, – сказав Шлапак.

Крім того, за його словами, Кабмін скасував ще один указ президента про збільшення чисельності Національної комісії з державного регулювання у сфері комунальних послуг на 20 осіб.

Водночас, за його словами, все ще триває дискусія щодо скорочення чисельності міністерств і відомств. Він висловив сподівання, що остаточне рішення щодо скорочення їх штату буде прийнято 7 березня. Як повідомлялося, Кабмін вирішив скоротити витрати на утримання міністерств.

Джерело:

Дело

Залиште коментар