Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін призначив Урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ

0 68

Севостьянова Наталія працювала членом-консультантом «Центру міжнародного права та правосуддя» з підготовки скарг до ЄСПЛ. Після навчання в аспірантурі захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук. Автор монографії «Звернення до Європейського суду з прав людини як реалізація права на правосуддя» та посібника по юрисдикції та ключовим прецендентам Європейського суду з прав людини, в якості доцента кафедри міжнародного права та міжнародних відносин викладала спецкурси з «Міжнародно-правового захисту прав людини» та «Міжнародного правосуддя».

На момент призначення працювала адвокатом Одеської колегії адвокатів та помічником-консультантом народного депутата України Мустафи Джемілєва. Співпрацювала в спільних проектах з Українською Гельсінською спілкою з прав людини, науковим консультаном та розробником нормативно-правових документів щодо приєднання України до Декларації ООН про права корінних народів, приймала участь в експертній діяльності проектів резолюцій Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Через Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерство юстиції здійснює представництво України в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) у разі розгляду питань дотримання нею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та звітування про хід виконання рішень ЄСПЛ у справах проти України.

Згідно офіційної статистики на розгляд Європейського Суду з прав людини протягом 2013 року прийнято 13284 скарг з України. Окрім них суд визнав неприйнятними 8049 заяв українських громадян. При цьому по 2934 справам ЄСПЛ веде комунікацію з українським Урядом. За статистикою ЄСПЛ, майже 90% скарг українців стосуються питань доступу до правосуддя та виконання рішень судових органів.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар