Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабінет Міністрів виділив 30 млн. на закупівлю техніки для протипаводкових дій

0 15
Кабінет Міністрів виділив зі стабілізаційного фонду 30 млн. гривень на закупівлю спеціалізованої техніки для протипаводкових дій. Про це йдеться у постанові уряду № 763 від 11 серпня.

Кабмін виділив ці кошти за рахунок зменшення витрат із Стабілізаційного фонду на виконання 6 державних цільових програм та інших заходів.

Розпорядником цих коштів уряд визначив Державний комітет України по водному господарству. Встановлено, що ці кошти витрачаються згідно з порядком використання коштів для захисту територій від шкідливих вод у 2007 році.

Слід також зазначити, що 30 червня Кабінет Міністрів виділив Державному комітету по водному господарства 66 941, 52 тис. гривень на проведення невідкладних протипаводкових дій у басейні річки Дунай в Одеській області.

Джерело:

proUA

Залиште коментар