Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабінет Міністрів виділив 30 млн. на закупівлю техніки для протипаводкових дій

14
Кабінет Міністрів виділив зі стабілізаційного фонду 30 млн. гривень на закупівлю спеціалізованої техніки для протипаводкових дій. Про це йдеться у постанові уряду № 763 від 11 серпня.

Кабмін виділив ці кошти за рахунок зменшення витрат із Стабілізаційного фонду на виконання 6 державних цільових програм та інших заходів.

Розпорядником цих коштів уряд визначив Державний комітет України по водному господарству. Встановлено, що ці кошти витрачаються згідно з порядком використання коштів для захисту територій від шкідливих вод у 2007 році.

Слід також зазначити, що 30 червня Кабінет Міністрів виділив Державному комітету по водному господарства 66 941, 52 тис. гривень на проведення невідкладних протипаводкових дій у басейні річки Дунай в Одеській області.

Джерело:

proUA

Комментарии