Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабінет міністрів України завершив роботу над змінами до Проекту Податкового кодексу

0 34

Сьогодні Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що Кабмін завершив роботу над доповненнями до проекту Податкового кодексу та має внести їх на розгляд в перші дні нової сесії Верховної ради України, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Урядова комісія вчора закінчила обробку більше 5 тис. пропозиції, що виникли», – повідомив М.Азаров. «Я сподіваюсь, що в один з перших днів, а може, і в перший день, ми зможемо переконати народних депутатів розпочати розгляд цього важливого документа», – додав прем’єр, зазначивши, що прийняття Податкового кодексу дозволить уряду підготувати проект державного бюджету на 2011 року з урахуванням кодексу.

Теги:

Новини права, законодавство України, Податковий кодекс України, проект, громадське обговорення, фото, відео, 2010, кодекси, держбюджет 2011, державний бюджет на 2011 рік, Микола Азаров, уряд України, податки, податкова система України
Новости права, Проект Налогового кодекса Украины, налогообложение, налоги, фото, видео, единый налог, Налоговый кодекс, налоговая система Украины, поправки к Налоговому кодексу Украины

Залиште коментар