Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабінет міністрів пропонує 3 2011 року відновити пеню за прострочення сплати житло-комунальних послуг

0 39

Кабмін пропонує Верховній Раді України відновити стягування пені за прострочення оплати житлово-комунальних послуг з 1 січня 2011 року, повідомляє proUA.

В законопроекті №7013, зареєстрованому в парламенті 23 липня зазначено, що розрахунок і стягування пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги здійснюється на суму заборгованості, яка утворилася з 1 січня 2011 року.

Відповідно до пояснювальної записки до законопроекту, через відсутність санкцій за несплату житлово-комунальних послуг підприємства ЖКГ не мають можливості вживати дієвих заходів для зменшення заборгованості населення за спожиті послуги. Також у записці наголошується, що відновлення пені не вплине на соціально незахищені верстви населення, оскільки своєчасно розраховуються за спожиті послуги, отримуючи субсидії

Нагадаємо, Рада заборонила стягувати пеню в 1996 році у зв’язку з масовими затримками виплати заробітних плат і пенсій.

Теги:

Новини права, пеня за прострочення сплати комунальних платежів, житлово-комунальне-господарство, субсидії
Новости права, ЖКХ, жилищно-комунальное хозяйство, Кабинет министров Украины,

Джерело:

proUA

Залиште коментар