Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабінет міністрів України звільнив керівництво 9 державних установ

0 4

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що розпочинається процес повного перезавантаження влади. Відповідні рішення про звільнення ухвалили під час засідання уряду 25 вересня.

“Сьогодні маємо перші гучні звільнення”, – додав Гончарук.

Кабмін звільнив з 1 жовтня 2019 року:

– Голову Державної архітектурно-будівельної інспекції Сергія Кузьміна;

– Голову державної служби геології та надр Олега Кирилюка;

– Голову Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара:

– Очільницю Державної архівної служби Тетяну Баранову;

– Керівника Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка;

– Керівника Державного агентства резерву Вадима Мосійчука та його заступника Дмитра Булатова;

– Голову Державного агентства з питань електронного урядування Олександра Риженка;

– Голову Укртрансбезпеки Михайла Ноняка;

«Це позитивний сигнал для міжнародних вантажних перевезень, що ситуація з розподілом дозволів зміниться на краще», — зазначив Голова Уряду.

Серед інших кадрових рішень Уряд звільнив чотирьох заступників голови Фонду державного майна: Віталія Герца, Олену Коротку, Юрія Нікітіна, Віталія Трубарова.  Окрім цього,  звільнили заступника голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондара.

Під час засідання Уряд прийняв заяви про звільнення в.о. голови Укравтодору Славоміра Новака (з 1 жовтня 2019 року) та голови Національної поліції  Сергія Князєва.

Уряд також звільнив трьох заступників Міністра внутрішніх справ — Сергія Ярового (з посади першого заступника), Сергія Гончарова та Тетяну Ковальчук. Крім того, звільнили Олексія Перевезенцева з посади державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Владислава Андронова з посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства.

Уряд призначив нового голову Національної поліції — генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка.

Серед інших призначень 10 заступників міністрів та державний секретар.

У Міністерстві внутрішніх справ: перший заступник Сергій Яровий та п’ять заступників — Сергій Гончаров, Тетяна Ковальчук, Антон Геращенко, Катерина Павліченко та Олександр Гогілашвілі (з 26 вересня 2019 року).

У Міністерстві фінансів призначили заступника Міністра Павла Ходаковського та державного секретаря Міністерства Костянтина Ващенка.

У Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб — першого заступника Антона Колумбета.

У Міністерстві цифрової трансформації — державного секретаря Міністерства Олександра Риженка.

У Міністерстві юстиції — заступника Міністра з питань виконавчої служби Андрія Гайченка.

 

Залиште коментар