Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КА планує скасувати обов’язкову середню освіту?

0 12

Екс-міністр освіти професор і доктор педагогічних наук Станіслав Ніколаєнко заявив, що в Конституційній Асамблеї готові відмовитися від обов’язкової середньої освіти.  “Стає тривожно за ст.53 Конституції України, на яку вже замахнулися в Конституційній Асамблеї”, – сказав він.

“Як мені стало відомо, там вже йде мова про можливу відмову держави від обов’язкової середньої освіти, комерціалізації вищої школи. На мою думку – це цивілізаційний відкат, крок назад, на віки”, — підкреслив Ніколаєнко.

“Сотні тисяч дітей не зможуть отримати повноцінну освіту, особливо з незаможних сімей. А значить – багато розумних людей не реалізують свого потенціалу в Україні. Це погано”, – додав він.

Згадаймо, що закон про запровадження 11-річної системи середньої освіти, а також обов’язкової дошкільної освіти, Верховна Рада України ухвалила 6 липня 2010 року.

Джерело:

newsru

Залиште коментар