Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кіровоградський суд відмовив міськраді в забороні мирних демонстрацій

0 15

Кіровоградський окружний адміністративний суд 9 грудня розглянув позов виконавчого комітету Кіровоградської міськради до місцевих осередків партій «Удар», «Свобода » і « Батьківщина» про обмеження реалізації права на мирні зібрання.

Позивач наполягав на тому, що проведення акцій може спровокувати масові сутички і порушення правопорядку, а також ускладнить рух транспорту в місті.

Проте суд відхилив позов і роз’яснив, що оскаржувати проведення мітингів місцеві органи влади можуть лише після того, як отримано відповідне повідомлення про намір їх провести. Такого наміру відповідача не виявляв, а відповідно звернення до суду є необгрунтованим.

Сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що кіровоградський “Беркут ” відмовився виконувати накази по розгону Євромайдана в Києві. У МВС цю інформацію спростовують.

Джерело:

Фокус

Залиште коментар