Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кіровоградський “Беркут” відмовився йти проти євромайдану (оновлено)

0 19

“Як стало відомо, у вівторок о 23.00,  бійці кіровоградського “Беркуту” відмовилися вантажитися в автобуси та їхати в Київ для участі в розгоні майдану”, – пише видання.

“Ми прийняли спільне рішення відмовитися від застосування сили до мирних мітингувальників. Не зважаючи на погрози та можливі санкції проти нас, весь особовий склад – 220 бійців, відмовилися вантажитися в автобуси. 6 автобусів  в ночі не виїхали на Київ”, – розповів однин з командирів “Беркуту”.

Командири підрозділів за неофіційно інформацією відстороненні від виконання обов’язків. 

Тим часом. в обласному управлінні МВС України в Кіровоградській області спростовують інформацію про нібито небажання Кіровоградського “Беркута” їхати до Києва.
“Місцевий підрозділ (“Беркут” – Ред.) працює у штатному режимі, керівництво ніхто не усував. У Київ виїжджати команди не надходило”, – запевнили у прес-службі УВМС в Кіровоградській області.
Водночас в управлінні зі зв’язків з громадськістю МВС, також спростували інформацію про 220 співробітників кіровоградського “Беркута”, які нібито відмовляються їхати в Київ для “розгону” мітингувальників.
“Ця інформація не відповідає дійсності хоча б тому , що в Кіровоградському обласному управлінні міліції не існує такої великої кількості бійців спецпризначення”, – розповіли у відомстві і підкреслили, що невелика частина бійців “Беркута” з Кіровоградської області ще з кінця листопада допомагає київським колегам забезпечувати громадський порядок на вулицях столиці.

Наразі у Києві сконцентровані майже всі силові структури, які виконують функції з охорони громадського порядку в регіонах, повідомляє «Український тиждень».
Нагадаємо, вночі 11 грудня бійці спецпідрозділу «Беркут»  та військовослужбовці почали штурмувати барикади Майдану.
Проте через активний опір мітингувальників та оперативний під’їзд киян у центр столиці силовикам не вдалося провести зачистку центру громадянського спротиву.

Залиште коментар