Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ізраїль скасовує візовий режим з Україною

0 20

Уряд Ізраїлю вчора вирішив скасувати візовий режим з Україною. Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху доручив МЗС почати переговори з Україною щодо технічних і юридичних аспектів скасування візового режиму, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

Ініціаторами скасування візового режиму між Україною і Ізраїлем є лідер партії «Наш дім Ізраїль» (НДІ), міністр закордонних справ Авігдор Ліберман і міністр туризму Стас Місежников.

Головним супротивником цієї ідеї був міністр внутрішніх справ Ізраїлю Елі Ішай. Ішай заявив, що в Україні високий рівень торгівлі людьми і розповсюдження проституції, а також висловив сумнів в туристично-економічному потенціалі громадян України.

Незважаючи на заперечення Елі Ішая, уряд схвалив ініціативу Авігдора Лібермана і Стаса Місежникова. Як повідомив прес-секретар міністерства туризму Ізраїлю Амнон Ліберман, у результаті щодо цього питання ніхто не проголосував проти. «Це рішення відповідає національним інтересам Ізраїлю», – заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Уряд Ізраїлю доручив МЗС почати переговори з українською стороною щодо юридичних і технічних аспектів скасування візового режиму. Як пояснив вчора перший заступник голови комітету Верховної Ради у закордонних справах Тарас Чорновіл (Партія регіонів), може йтися про низку організаційних моментів. «Необхідно запровадити між державами систему обміну інформацією, що стосується небажаних гостей. Скасування віз також спричинить зміни в системі медобслуговування і страхування, оскільки ви вже не купуватимете страховку, оформляючи візу», – пояснив Тарас Чорновіл.

Крім того, уряд Ізраїлю доручив МЗС скасувати для в’їжджаючих до Ізраїлю громадян України оплату візових зборів у повній або частковій формі (консульський збір для отримання ізраїльської візи становить $17, а для ізраїльтян віза до України коштує від $30 до $80). Одночасно в Ізраїлі починає роботу спеціальна комісія під головуванням міністра юстиції Якова Неемана, яка представить уряду рекомендації щодо скасування віз ще до підписання міжурядової угоди.

Як відзначає видання, українські туроператори прогнозують збільшення туристичного потоку до Ізраїлю, проте вважають, що вартість турпутівок не зміниться.

Джерело:

proUA

Залиште коментар