Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Із земельної сфери не вдалося викорінити хабарництво

0 18

Про це повідомив голова Держагентства земельних ресурсів Сергій Тимченко під час брифінгу в КМУ.

Чиновник нагадав, що з серпня минулого року запрацювало «єдине вікно», тобто весь документообіг перейшов в електронний вигляд, а інформація йде через захищені електронні канали зв’язку.

Також, за словами С. Тимченка, зараз вся інформація зберігається не в районних адміністраціях, а в єдиному захищеному місці в Києві.

Як зазначив голова держагентства, для того, щоб побороти корупцію в цій сфері, почалася оптимізація всіх процесів. Для того, щоб побороти корупцію в органах земельної сфери, максимально обмежене спілкування людей з чиновниками.

«Тобто, це скорочення спілкування з чиновниками, що мало б сприяти скороченню хабарництва та здирництва, які, на жаль, до цього часу присутні в органах земельної сфери», – сказав С. Тимченко.

Теги:

земельна реформа, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар