Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Із Західінкомбанку вивели тимчасову адміністрацію

0 17

Один з найбільших банків Західної України – Луцький Західінкомбанк – позбувся тимчасової адміністрації завдяки коштам приватного інвестора, повідомляє «Дело».

Західінкомбанк став третім після Промінвестбанку і «Національного кредиту» банком, який з початку кризи зміг знайти нового платоспроможного приватного власника. «У п’ятницю було підписано постанову про виведення тимчасової адміністрації із Західінкомбанку», – повідомив директор департаменту НБУ кризового менеджменту і контролю операцій на відкритому ринку Юрій Петров. Тимчасова адміністрація відпрацювала в банку всі відведені їй 12 місяців. Західінкомбанк припав до душі венчурному фонду «Інноваційні стратегії», що підконтрольний бізнесменові Івану Аврамову.

У нормальний режим роботи Західінкомбанк виходить з хорошими показниками. Незважаючи на те, що прострочена заборгованість за 2009 рік зросла майже в 44 рази – до 200,5 млн. грн., тимчасова адміністрація сформувала під неї достатньо резервів – 347,7 млн. грн. Активи банку за минулий рік знизилися на 40%. Зменшився і обсяг зобов’язань Західінкомбанку – обсяг коштів населення знизився на 37,3% (до 442,9 млн. грн.), коштів юросіб – на 62,5% (до 107,9 млн. грн.).

Нагадаємо, 11 листопада минулого року тимчасовий адміністратор Західінкомбанку Ганна Ярошенко та представники венчурного фонду «Інноваційні стратегії» підписали спільну програму фінансового оздоровлення, яка була затверджена НБУ. Згідно з програмою, інвестор зобов’язався вивести Західінкомбанк на прибуткову діяльність вже в І кварталі 2010 року, а кошти для фіноздоровлення мали зайти до лютого цього року. «Інвестор гроші завів ще не всі. Але вливання йдуть згідно з програмою фінансового оздоровлення», – стверджує директор департаменту НБУ кризового менеджменту та контролю операцій на відкритому ринку Юрій Петров.

Вчора в Західінкомбанку призначено виконувача обов’язків голови правління. Ним став колишній в.о. заступника голови правління київського банку «ТК Кредит» Максим Гриценко.

Джерело:

proUA

Залиште коментар